30. 4. 2019

Ubytovanie

Náš resort VIA VITIS nájdete v pokojnom prostredí pod horou, v tesnej blízkosti Termálneho kúpaliska Podhájska, vo vzdialenosti len 250 metrov. 

Pre našich hostí ponúkame pohodlné ubytovanie v 5 príjemne a komfortne zariadených apartmánoch a 4 príjemne a komfortne zariadených dreveniciach. Každá z chatiek disponuje samostatným vchodom. Kapacita apartmánu alebo drevenice je 4 až 6 lôžok. V každom apartmáne a drevenici sú pre Vás pripravené dve dvoj-lôžkové spálne, príjemná spoločenská miestnosť s televízorom a rozťahovacou pohovkou, ktorá je využiteľná pre pohodlné prespanie dvoch osôb. Samozrejmosťou apartmánov a chatiek je taktiež vybavená kuchynka s jedálenským posedením, vhodná na prípravu chutnej domácej stravy. V apartmánoch a dreveniciach nechýba ani kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, bezplatné WiFi pripojenie na internet či veľká vonkajšia terasa s možnosťou záhradného sedenia, kde si zároveň môžete vychutnávať v kruhu priateľov a rodiny skvelé grilovanie či opekanie. Celý rezort je vybavený protipožiarnym a zabezpečovacím systémom. 

V areáli rezortu sú vybudované osvetlené parkovacie plochy chránené kamerovým systémom.

Hosťom ponúkame aj Vianočné a Silvestrovské pobyty. Po dohode Vám radi zabezpečíme firemné akcie s prenájmom celého resortu.

Srdečne Vás k nám pozývame prežiť dovolenku plnú relaxu a zábavy.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Nástup na pobyt je v sobotu medzi 13 – 14 hod., odchod je o týždeň v sobotu medzi 8 – 10 hod. V deň príjazdu je možné prísť aj skôr zaparkovať auto, uložiť si veci do chladničky a ísť na kúpalisko – kým vašu izbu pre vás pripravíme.